Načítání ....

JSME DOMÁCÍ ÚTOČIŠTĚ PRO ZTRACENÉ A NALEZENÉ KOČIČÍ POUTNICE A DOBRODRUHY

o CATkách

CATKY z.s.

Nejsme kočičí útulek. Děláme všechno proto, abychom byli kočičím domovem, dočasným nebo trvalým.

 

 Abychom dokázali kočkám dopřát komfort, který považujeme za potřebný, a zároveň mohli zvládat i lidské záležitosti jako je rodina, zaměstnání a přežití vůbec, snažíme se udržovat rozumnou "zakočkovanost" našich domácností. Proto k nám také patří malá depozita, ať již je jejich pomoc jednorázová nebo trvá již dlouhý čas.

 

Naše kočky mají přístup skoro do všech prostorů v domě i na zahradě. Je celkem na jejich uvážení, zda se  povalují na gauči, policích či oknech nebo zda sportují na zahradě. Výjimkou jsou pouze zdravotní a bezpečnostní omezení.

 

Krmení se podává  minimálně 3x denně, ale kočky považují za optimální nepřetržitý přísun. Kvalitní granule doplňují konzervy a kapsičky, ale hlavně je vítáno maso.

 

Pravidelnou, nepravidelnou i akutní lékařskou péči poskytují s velkým pochopením poděbradští veterináři (i když tu a tam i přespolní).

 

Těší nás, když se najdou lidé, kteří některé z našich šelem nabídnou bezpečný domov, lásku a péči. Po ošklivých zkušenostech vybíráme osvojitele velmi pečlivě, abychom pokud možno vyloučili převzetí našeho kočičího rodinného příslušníka někým nezodpovědným nebo dokonce zlým.

 

Každý, kdo si unás adoptuje kočku, nezachrání jen jednu - tu, kterou si odnáší v přepravce. Pomůže i další venkovní kočičce v nouzi, kterou můžeme na uvolněné místo přijmout.