Načítání ....

JSME DOMÁCÍ ÚTOČIŠTĚ PRO ZTRACENÉ A NALEZENÉ KOČIČÍ POUTNICE A DOBRODRUHY

Mates

Mates

Narozena: 2015

Město: Praha

Pohlaví: kocour

Věková skupina: dospělák

Ahoj, říkají mi Mates, a asi jsem seztratil z domova někde v Praze na Zahradním Městě. Přidal jsem se ke kočkám, které tam v parčíku krmí hodné paní. Kočky mě tam nejdřív moc nechtěly, ale pak mě vzaly mezi sebe. Venku jsem onemocněl, a i když jsem se z toho vylízal, infekce mi zničila oko. Asi před měsícem jsem byl zase marod, a tak mě vzali do jedné rodiny, kde mě vyléčili a vzali mě na operaci s okem. To mi vyndali, aby mi nepřekáželo, když na něj stejně nevidím. Přitom právě zjistili, že jsem kastrovaný a umím žít v bytě. Také zjistili, že mám drobnou srdeční vadu, a tak užívám léky. Ale to prý by se mohlo spravit.  Jsem klidný a spíše nesmělý a s dalšími zvířaty vycházím bez problémů.

S ohledem na zdravotní potřeby kcoura Matese a také s ohledem na jeho nesmělou povahu jsme se rozhodli, že Mates zůstane v depozitu a přeřadíme jej do virtuální adpoce.

Pokud by někdo hodný, kdo třeba nemůže mít kočku domu, chtěl pomoci, budeme rádi za pravidelný příspěvek na Matesovy léky. Částka záleží na vás, pro orientaci Matesovy léky vyjdou měsíčně cca na 500Kč.

Kontakt: zuzana@catky.cz nebo 606 155 502

Všechny kočky