Načítání ....

JSME DOMÁCÍ ÚTOČIŠTĚ PRO ZTRACENÉ A NALEZENÉ KOČIČÍ POUTNICE A DOBRODRUHY

Je konec roku. Bilancujete?

Je konec roku. Bilancujete? Shledáváte své bytí prázdné, bezbarvé a beztvaré? A ZKUSILI JSTE PUSTIT DO SVÉHO ŽIVOTA KOČKY?

Je konec roku. Bilancujete? Shledáváte své bytí prázdné, bezbarvé a beztvaré? A ZKUSILI JSTE PUSTIT DO SVÉHO ŽIVOTA KOČKY?

S kočkami (zvláště bude-li to víc než 10 šelem z ulice) bude každý Váš den dobrodružný, adrenalinový a napínavý… Natrénujete asertivitu v krizových podmínkách. Proniknete do psychologie koček i spoluobčanů. Vypudíte ze života nudu a nečinnost. Budete bulet zoufalstvím a bezmocí, když potkáte nemoc nebo i smrt. Vaši pěstěnou pleť budou zdobit ornamenty tvořené drápkem i zoubkem. Peníze na dovolenou s výhodou použijete na veterináře a kočičí stravu, protože svoji smečku stejně nemůžete opustit.

Ráno vstanete v 5. Vyčistíte záchůdky. Připravíte a spravedlivě rozdělíte krmení, případně aplikujete léky a běžíte do práce. Když se vrátíte, vyčistíte záchůdky, připravíte krmení (nakrájíte maso, dáte vařit třeba několik kuřecích stehen, protože kočky jsou raději masožravci než granuložravci), spravedlivě rozdělíte jídlo, případně nastrkáte do nemocných krčků tabletky, chvíli smíte spočinout na křesle a při té příležitosti hladit a drbat a mazlit všechny kočičí zájemce, potom vyluxujete chomáče chlupů, vytřete podlahy a přeleštíte byt Savem, protože chcete žít v přijatelných hygienických podmínkách, umyjete hromadu misek, vyčistíte záchůdky a padnete únavou. A kočky se vám bohatě odmění…

⇐ všechny články