Načítání ....

JSME DOMÁCÍ ÚTOČIŠTĚ PRO ZTRACENÉ A NALEZENÉ KOČIČÍ POUTNICE A DOBRODRUHY

JAK ADOPTOVAT KOČKU V CATKÁCH

Vybrali jste si u nás kočku nebo rovnou dvě? Jak to bude probíhat dál?

Vybrali jste si u nás kočku nebo rovnou dvě?

Jak to bude probíhat dál?

 Sepíšeme adopční smlouvu, předáme vám očkovací průkaz.

 Abyste si od nás mohli adoptovat kočku, musíte být dospělí a měli byste disponovat vlastním bydlením... neumisťujeme kočky k lidem, kteří například žijí na ubytovně,  v hotelu či v podnájmu v jedné místnosti….bohužel máme zkušenost, že cokoli takového přináší do budoucna jen komplikace a potíže, prakticky všem zúčastněným.

 Nezáleží nám na tom jestli jste Češi nebo cizinci, ale pokud jste v ČR jen dočasně, měli byste pečlivě zvážit, co bude s kočku, když se budete z Čech stěhovat nebo cestovat na delší čas....vezmete ji s sebou, je to reálné a proveditelné?

 Probereme podmínky adopce (očkování, kastrace, dobrá chovatelská péče…) a také to jaký servis nabízíme my vám (možnost kočku vrátit, poradenství nebo pomoc při závažných situacích).

 Požádáme vás o adopční dar. Jeho výše je na vás, na možnostech vaší peněženky a vašem dobrém srdci a uvážení. Není to platba za vaši kočku, ale prostředky, která nám umožní dále pomáhat.

Nejobvyklejší výše daru se pohybuje mezi 500 a 1000kč.

 Abyste si mohli odvézt kočku domů, potřebujete přepravku (pořádnou přepravku) - kočky od nás zásadně neodjíždějí v krabici či tašce a už vůbec ne v náruči v autě. V případě potřeby vám můžeme přepravku půjčit. Přes tuto bezpečnostní zásadu, jak se říká,  “nejede vlak”.

 Budeme od vás chtít zprávu, jak se kočka zabydluje a zda se zabydlela. V této etapě jsme vám ochotni podat kdykoli pomocnou ruku. Některé kočky jsou zabydlené na to šup, jiným to trvá, nejedí pár dní, schovávají se a některé umí dát novým páníčkům pěkně zabrat. Zkrátka, chceme vědět,  jak to jde a chceme se pak dozvědět, že kočka je zabydlená, všechno jde tak jak má  a všichni jsou spokojení.

 

Přejeme vám  dlouhý šťastný a spokojený život v tlapkách vaší kočky! My totiž měníme opuštěné kočky na kočky milované.

 

⇐ všechny články